BLOG

İlkay Kavak

1994 yılında Hatay’ın İskenderun ilçesinde doğan İlkay Kavak, lise eğitimini Adana’da tamamladıktan sonra 2017 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölümü’nden mezun oldu.

Meslek hayatına Pazarlama Asistanı olarak başlayan Kavak, İzmir’in en eski ve etkili sivil toplum örgütleri arasında yer alan Ege Çağdaş Eğitim Vakfı’nın (EÇEV) İletişim Sorumlusu görevini üstlendi.

İş yaşamının yanında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölümü’nde Yüksek Lisans programına devam eden Kavak, “Sosyal Sürdürülebilirlik ve Marka Aktivizmi’’ alanında tez çalışmasını sürdürüyor.

Yüksek lisans eğitimi sırasında, Yıldız Holding tarafından her yıl Ülker’in farklı bir alt markasına yönelik düzenlenen Bizz@kampüs Yarışması’nda “Oneo” markası için grup arkadaşı ile oluşturdukları kampanyayla ikincilik ödülünü kazanan Kavak, bu ödül kapsamında Yıldız Holding Kurumsal İletişim Departmanı’nda 3 ay çalışan olarak görev yaptı.

Üniversitede profesyonel Kaya Tırmanışı sporcusu olan Kavak, doğa ve dağcılık sporlarıyla ilgileniyor, eğitime destek amaçlı yardım koşularına katılıyor.

İlkay Kavak, İBA Stratejik İletişim Danışmanlığı’nda Kurumsal İletişim ve Projeler Uzmanı olarak görev yapıyor.

İlkay Kavak'in Tüm Yazıları

Kurumsal Sosyal Soru..

Günümüzde firmalar gerek pazarda gerekse tüketici nezdinde rakiplerinden ayrışmak için sürekli yeni ...