EMA’DAN FABRİKALARIN BAKIM TALEPLERİ İÇİN YENİ YATIRIM

ema-basin-bulteni-187263123 (1)

EMA’DAN FABRİKALARIN BAKIM TALEPLERİ İÇİN YENİ YATIRIM

  • EMA GRUBU BÜNYESİNDE KURULAN EMA BAKIM SERVİS TAAHHÜT A.Ş, FABRİKALARIN İNŞAAT, MEKANİK, ELEKTRİK İŞLERİNDE VE PLANLI BAKIM TALEPLERİNDE 7 GÜN 24  SAAT ADRESİ OLMAYI HEDEFLİYOR.
  • EMA ŞİRKETLER GRUBU YÖNETİM KURULU BAŞKANI HÜSEYİN VATANSEVER: “ZAMANINDA YAPILMAYAN BAKIM, İŞLETMELERE MALİYET OLARAK DÖNER.”
  • “YENİ ŞİRKETİMİZ İLE BAKIM ALANINDA DA YATIRIMCILARIMIZA DEĞER YARATAN NOKTADA KONUMLANACAĞIZ.” 
EMA Şirketler Grubu, İzmir ve Ege Bölgesi’ndeki sanayi kuruluşlarının her türlü mekanik, endüstriyel ve ağır bakım taleplerine bütünsel bir yaklaşımla çözüm üretmek adına EMA Bakım Servis Taahhüt A.Ş’yi kurdu. Şirketin çalışma alanlarında, endüstriyel bakım ve onarım süreçlerinin 7 gün 24 saat esasına göre yönetilmesinin yer aldığına dikkat çeken EMA Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Vatansever; sanayi tesislerinin planlı ve plansız duruşlarına günün 24 saati hızlı müdahale edebilecek teknik yeterliliğe sahip olduklarını vurguladı.
// “ZAMANINDA YAPILMAYAN BAKIM, MALİYET OLARAK GERİ DÖNER” 
Sanayi tesislerinde planlı bakım duruşlarının yanı sıra, arıza kaynaklı plansız duruşların üretim ve tedarik zincirinde ciddi aksamalara neden olduğunu hatırlatan Vatansever, “Her biri milli bir değer olan sanayi kuruluşlarımız, Bakım faaliyetlerini maliyet unsuru değil rekabetçi ve sürdürülebilir üretim yapılarının vazgeçilmez unsuru olarak görüyorlar. Biz de 29 yıllık deneyimimiz ile kurduğumuz yeni şirketimizde, bu alanda en hızlı ve verimli çözümleri sunmak adına Bakım alanında uzmanlaşacak yeni bir yapılanmanın adımlarını atmış durumdayız” dedi.
EMA Bakım Servis Taahhüt A.Ş’nin endüstriyel tesislerin Bakım taleplerine hızlı ve teknik yeterliliği yüksek çözümler üreteceğine dikkat çeken Vatansever, sözlerini şöyle sürdürdü:
// “UYGUN SİSTEM VE EKİPMAN SEÇİMİ HAYATİ ÖNEMDE”
“Yeni şirketimiz de EMA’nın sahip olduğu yenilikçi, güvenilir, etik ilkelere bağlı, müşteri memnuniyetini esas alan, kaliteli rekabeti esas alan bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Bakım faaliyeti yürütecek şirketler için uygun sistem ve ekipmanların seçimi, hem üretim verimliliğine, hem kapasite maksimizasyonuna hem de enerji verimliliğine katkı sağlamaktadır. Bakım alanında uzmanlaşacak şirketimiz; ısıtma, soğutma, havalandırma, otomasyon, yangın tesisatı uygulamaları, basınçlı hava, buhar, izolasyon, doğalgaz, sifonik sistem, gri su sistemi, çelik konstrüksiyon işleri, proje bazlı özel imalatlar, elektrik işleri, komple inşaat çözümleri sunmakta; müşterilerimize tasarım uygulama ve danışmanlık hizmetleri de vermektedir.”
Facebook
Twitter
LinkedIn

Basın Bültenleri

Twitter