İZMİRLİ PLASTİKÇİLERDEN MAHMUT ÖZGENER’E ZİYARET

Mahmut Özgener Ziyareti-min

İZMİRLİ PLASTİKÇİLERDEN MAHMUT ÖZGENER’E ZİYARET

  • İZMİRLİ PLASTİKÇİLERDEN MAHMUT ÖZGENER’E ZİYARET
  • İZMİR TİCARET ODASI 75’İNCİ PLASTİK MESLEK GRUBU’NA ADAY OLAN ÜYELER, İZTO YÖNETİM KURULU BAŞKANI MAHMUT ÖZGENER’İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.
  • BATI POLİMER YÖNETİM KURULU BAŞKANI NEDİM GÜZELEL: “MAHMUT BAŞKAN İLE İZMİR İŞ DÜNYASI İLE BARIŞAN ODAMIZA GÜÇ VERMEK VE SEKTÖRÜMÜZE DEĞER YARATMAK İÇİN YOLA ÇIKTIK.”

İzmir Ticaret Odası’nın (İZTO) 3 Ekim’de yapılacak Meclis Üyeliği ve Meslek Grupları seçimleri için heyecan artıyor.

İZTO bünyesindeki 75’inci Plastik Meslek Grubu için adaylıklarını açıklayan sektör temsilcileri, İZTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özgener’i makamında ziyaret ederek kendilerini tanıttı.

Ziyarette Batı Polimer Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Güzelel, Yalçınkaya Plastik Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yalçınkaya, Güralp Plastik Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Güralp, Dimer İç ve Dış Ticaret Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Zafer Boy ve Deveci Kauçuk Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Deveci yer aldı.

// “İZTO’DAN GÜÇ ALAN DEĞİL, GÜÇ VEREN BİR EKİBİZ”

Ziyaret sonrası değerlendirmelerde bulunan Batı Polimer Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Güzelel, Mahmut Özgener ile birlikte İzmir’in ticaret hayatının İzmir Ticaret Odası ile adeta barıştığını belirterek, “Mahmut Başkanımızın beğeni ile izlediğimiz katılımcı yönetim modeline destek olmak, sektörümüzün kronikleşen sorun ve taleplerini sistematik şekilde Oda gündemine taşımak istiyoruz. Ancak hepsinden önemlisi tüm sektörü kucaklamak amacıyla yola çıktık.” dedi.

Meslek Grubu’na aday olan ekibin, İZTO’dan güç alan değil, İZTO’ya güç veren tüccarlardan oluştuğunu ifade eden Güzelel, şu değerlendirmeyi yaptı:

“Sayın Başkanımız Mahmut Özgener’in liderliğinde firmalarımıza değer yaratıcı, onların istihdamına katkı sağlayıcı, mesleki eğitim sorunlarına çözümler sunan kalın bir ajandamız var. Seçimden güçlenerek çıkmasını dilediğimiz Odamızın gündemine, yeni dönemde bu yapıcı öneri ve çözümlerle gelmek en büyük dileğimiz.”

// ÖZGENER’E ANLAMLI HEDİYE

Ziyarette, İzmir’in kurtuluş günü olan 9 Eylül 1922’den bir gece önce İzmirli kadınların patiska bezine dokudukları Türk bayrağı, Nedim Güzelel tarafından özel bir çerçeve içerisinde İZTO Başkanı Mahmut Özgener’e hediye edildi.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Basın Bültenleri

Twitter