BECKER AR-GE’SİNDEN EVO-LUTION MUCİZESİ

9539453387

BECKER AR-GE’SİNDEN EVO-LUTION MUCİZESİ

  • OTOMASYON VE AKILLI EV SİSTEMLERİ ÜRETİCİSİ BECKER’İN AR-GE’Sİ, DÜNYANIN EN SESSİZ ÇALIŞAN TÜP MOTOR EVOLUTION’U ÜRETTİ.
  • BECKER TÜRKİYE GELEN MÜDÜRÜ ERDİNÇ YAZGANOĞLU: “100 YILA YAKLAŞAN AR-GE BİRİKİMİMİZLE, EN ÜST DÜZEY TEKNOLOJİ İÇEREN ÜRÜNLERİ ÜRETİYORUZ.”
Alman otomasyon ve akıllı ev sistemleri üreticisi Becker Antriebe, uzun süredir Ar-Ge çalışmalarını sürdürdüğü yeni nesil sessiz motor Evolution’u (Evrim) Türkiye pazarına sunmaya hazırlanıyor. Becker mühendislerinin geliştirdiği ve “Sessiz Çalışan Dâhi” adını verdiği Evolution, özellikle evlerde kullanılan gölgelendirme sistemlerinin çalışma sesini minimuma indirgemek için geliştirildi.
Becker Türkiye Genel Müdürü Erdinç Yazganoğlu, dünyanın farklı noktalarındaki tüketici geri bildirimlerinin şirketin Ar-Ge vizyonuna önemli katkı sağladığını belirterek, “Gölgelendirme sistemlerinde yaşanan gürültü sorununu ortadan kaldıran Evolution, Becker’in yüz yıla yaklaşan Ar-Ge birikimini yansıtan müstesna bir örnek. Türkiye pazarında her geçen gün büyüyen, Alman kalitesi ve güvencesini yansıtan Becker, sektörün ihtiyaç duyduğu yüksek teknolojili ürünleri üretmeye devam edecek. Türkiye pazarına iddialı bir başlangıç yapacağına inandığımız Evolution ürünümüzün, kısa sürede hakimiyet kuracağına inanıyoruz.”
// “MÜŞTERİLERİMİZ, İŞ ORTAĞIMIZ”
Becker’in geçmişi 100 yıla yaklaşan, sektöründe Alman teknolojisi ve kalitesini tüm dünyaya kabul ettiren bir şirket olduğunu hatırlatan Yazganoğlu, başta teknik eğitimler olmak üzere satış sonrası serviste müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet verme kabiliyetine sahip olduklarını vurguladı. Türkiye’de hızla gelişen inşaat sektörünün, yüksek teknolojili ve kaliteli ürünlere olan ihtiyacı da artırdığına da dikkat çeken Erdinç Yazganoğlu, şöyle devam etti: “Türk ekonomisinin geleceğine güveniyor ve inanıyoruz. Becker, Endüstri 4.0 kapsamında bilgi, teknoloji ve sermaye yoğun ürünlerin üretimine büyük önem veriyor. Türkiye pazarına bu açıdan büyük önem veriyoruz.  Müşterilerimizi ise iş ortağımız görüyor, etik değerler temelinde birlikte kazanma ilkesine göre hareket ediyoruz”
Facebook
Twitter
LinkedIn

Basın Bültenleri

Twitter