Öykü Yaprak

Öykü Yaprak

1998 yılında İzmir’de doğan Öykü Yaprak; ilk, orta ve lise eğitimini İzmir’de tamamladı. Lise eğitimine kadar doğaçlama tiyatro ile uğraştı.

2019 yılında Yaşar Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü’nden mezun olan Yaprak, üniversite eğitimi esnasında, etkili start-up projelerinde Grafik Tasarımcı olarak aktif görev aldı.

Grafik tasarımı, görsel iletişim, sosyal medya yönetimi ve UI-UX alanlarında kendini geliştirmek adına aldığı özel eğitim ve kurslarla farklı donanımlar kazanan Öykü Yaprak, mezuniyetini takiben 2019 yılında İBA Stratejik İletişim Danışmanlığı’nda Grafik Tasarım Bölümü’nde çalışmaya başladı.

Çalışma hayatına atıldığı andan itibaren mesleki konulardaki eğitimlerine devam eden Yaprak, İBA’daki görevinde, birçok görsel tasarım ve sosyal medya yönetim süreçlerinin içinde yer aldı.

Görsel tasarımın tüm süreçlerinde; farklı birçok alanda tasarım tecrübesi bulunan, bununla birlikte aktif sosyal medya yönetimi konularında uzmanlaşan Öykü Yaprak, 2022 yılından itibaren yine İBA Stratejik İletişim Danışmanlığı bünyesinde, “Görsel İletişim Kıdemli Uzmanı” olarak görev yapmaya devam ediyor.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Yazarlar

Serap Akyol Aksüyek

1977 yılında İzmir’in Karaburun ilçesinde doğan Serap Akyol Aksüyek, İzmir Kız Lisesi ve Ege Üniversitesi

Serkan Aksüyek

1975 yılında İzmir’de doğan Serkan Aksüyek, ilk öğrenimini İstanbul’da, lise öğrenimini İzmir Atatürk Lisesi’nde tamamladı.

Servet Girgin

1982 yılında İzmir’ de doğan Servet Girgin; ilk, orta ve lise eğitimini İzmir’de tamamladı. 2004

Hasan Çıkmaz

21.02.1999 Şırnak doğumlu Hasan Çıkmaz, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım 1. Sınıf

İBA Editör

İBA Editör; İBA Stratejik iletişim Danışmanlığı’nda görevli, gündemi ve dünyadaki güncel gelişmeleri yakından takip eden

Aziz Eralp Kuru

1990 yılında doğan Aziz Eralp Kuru,  Ege Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi İngilizce Mütercim Tercümanlık Bölümü’nden “Onur

Melis Şeker

Melis Şeker

2000 yılında İzmir’de doğan Melis Şeker, ilk ve orta öğretimini İzmir’de tamamladı. Eşrefpaşa Anadolu Lisesi’nin

Nefise Yıldız Torun

1981 yılında Bulgaristan Kırcaali kentinde doğan Nefise Yıldız Torun, ilköğrenimini İzmir’de, lise öğrenimini Gürçeşme Lisesi’nde

Son Yazılar

Twitter