BECKER AR-GE’SİNDEN YEŞİL BİNALARA “SOLAR KİT”

becker-solar-kit-web

BECKER AR-GE’SİNDEN YEŞİL BİNALARA “SOLAR KİT”

  • BECKER TÜRKİYE GENEL MÜDÜRÜ ERDİNÇ YAZGANOĞLU: “AR-GE ÇALIŞMASI TAMAMIYLA BECKER’E AİT OLAN SOLAR KİT İLE TÜM KAPATMA VE GÖLGELENDİRME SİSTEMLERİ ŞEBEKEDEN BAĞIMSIZ KONTROL EDİLEBİLİYOR.”
Alman bina otomasyonu ve akıllı ev sistemleri üreticisi Becker Antriebe, son yıllarda yapılarda hızla yaygınlaşan enerji tasarrufuna ve çevreye duyarlı sistemlere entegre yeni ürününü, tüm dünya ile eş zamanlı olarak Türkiye’de de kullanıma sundu. Güneş paneli ile desteklenen ve Ar-Ge çalışması tamamıyla Becker’e ait olan “Becker Solar Kit” ile ölçeği ne olursa olsun tüm yapıların koruma, kapatma ve gölgelendirme sistemleri elektrik şebekesinden bağımsız kontrol edilebiliyor.
// TEK ŞARJ İLE 100’DEN FAZLA ÇALIŞTIRMA 
Solar Kit ile ilgili bilgi veren Becker Türkiye Genel Müdürü Erdinç Yazganoğlu, “Ürünlerimizi üretir ya da geliştirirken, ‘insanların yaşamlarını nasıl daha konforlu hâle getirebiliriz sorusundan’ hareket ediyoruz. Konutlar için hayati önem taşıyan bu sistemlerde zahmetli kablolama işlerini tamamıyla ortadan kaldırdık. Bir güneş paneli, DC sürücü, şarj edilebilir pil ve gerekli kurulum aksesuarlarından oluşan Solar Kit, doğrudan gölgelendirme sistemlerine entegre edilebiliyor. Kompakt tasarımı sayesinde, güneş paneli sistemin üzerine kolayca monte edilebilirken; var olan sistemlere de kolayca entegre olabiliyor ve şebekeden bağımsız olarak tek pil şarjı ile yüzden fazla çalışma döngüsü sağlayabiliyor.” dedi.
Ekolojik sürdürülebilirlik ve modern bina otomasyonunun, akıllı ev çözümlerinin ayrılmaz bir parçası olduğunu hatırlatan Erdinç Yazganoğlu, Becker Solar Kit’in modern otomasyon teknolojisi, kaynak tasarrufu sağlayan yapısıyla; yüksek düzeyde konfor talep eden tüketicilerin taleplerini karşıladığını sözlerine ekledi.
Facebook
Twitter
LinkedIn

Basın Bültenleri

Twitter