BTP GRUBU’NUN ÇOCUKLARI DOYASIYA EĞLENDİ.

BTP Grup - 23 Nisan Kolaj-min

BTP GRUBU’NUN ÇOCUKLARI DOYASIYA EĞLENDİ.

  • BTP GRUBU YÖNETİM KURULU BAŞKANI NEDİM GÜZELEL: “TÜM ÇALIŞANLARIMIZLA BİRLİKTE BÜYÜK BİR AİLEYİZ. ŞİRKETİMİZİN EN BÜYÜK SERMAYESİNİN, AİDİYETİ YÜKSEK İNSAN KAYNAĞIMIZ OLDUĞUNU ÇOK İYİ BİLİYORUZ.”
Batı Polimer A.Ş, Batı Paslanmaz A.Ş ve Batı Compaund A.Ş şirketlerini çatısı altında bulunduran BTP Grubu; tüm çalışanlarının çocuklarını 23 Nisan şenliğinde bir araya getirdi.
Batı Polimer’in Kemalpaşa OSB’de bulunan şirket merkezinde gerçekleştirilen şenlikte, çocuklar arasında düzenlenen resim yarışmasına katılan eserler de sergilendi. Etkinlikte bir konuşma yapan BTP Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Güzelel; polimer ve paslanmaz çelik sektörlerinde büyüme ivmesini sürdüren grubun, geri dönüşüm gibi yeni sektörlere yatırım yaparak Türk sanayisine değer yaratmayı sürdüreceğini söyledi.
// “EN ÖNEMLİ SERMAYEMİZ…” 
23 Nisan etkinliği ile hem çalışanların hem de çocuklarının bir araya gelerek kaynaşmasını hedeflediklerini belirten Güzelel, “Tüm çalışanlarımızla birlikte büyük bir aileyiz. Güzelel ailesi olarak biz de bu aileye çok büyük değer veriyoruz. Şirketimizin en büyük sermayesinin aidiyeti yüksek insan kaynağımız olduğunu çok iyi biliyoruz. Çalışanlarımızın da bu ailenin bir parçası olarak mutlu güvende hissetmeleri bizler için çok önemli.” dedi.
Resim yarışmasına katılan çocukların kendilerini mutlu etmesinin yanında hayal güçlerine hayran bıraktığını kaydeden Güzelel, şöyle devam etti: “Çalışanlarımızın çocukları da bizim evlatlarımızdır. Onlara çok teşekkür ediyoruz. Güzel elleri ile çizmiş oldukları resimler, şirketimizin duvarlarında yerini aldı. Tüm misafirlerimiz geldiğinde bu harika sergiyi de gezmiş olacaklar.”
BTP Grubu’nun 23 Nisan şenliğinde bir araya gelen çocuklar; çeşitli oyunlar, sihirbaz gösterisi, yüz boyama etkinlikleri ile doyasıya eğlendi. Etkinlik sonunda Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Güzelel tüm çocuklarla birlikte 23 Nisan pastasını kesti.
Facebook
Twitter
LinkedIn

Basın Bültenleri

Twitter