EGELİ PLASTİKÇİLER K FUARI’NA ÇIKARMA YAPACAK

Egeplasder-Plaseurasia-stand

EGELİ PLASTİKÇİLER K FUARI’NA ÇIKARMA YAPACAK

  • EGELİ PLASTİKÇİLER K FUARI’NA ÇIKARMA YAPACAK
  • EGEPLASDER, PLASTİK VE KAUÇUK ENDÜSTRİSİNDE DÜNYANIN EN BÜYÜK FUAR ORGANİZASYONU OLAN “K 2022” FUARI İÇİN HAREKETE GEÇTİ.
  • 20-23 EKİM 2022 TARİHLERİ ARASINDA ALMANYA’NIN DÜSSELDORF KENTİ’NDE DÜZENLENECEK FUARA KATILACAK FİRMALAR KOSGEB’İN TEŞVİKLERİNDEN DE YARARLANACAK.
  • EGE PLASTİK SANAYİCİLERİ DERNEĞİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI ŞENER GENÇER: “BU DEV FUARDA KATILIMCI VE ZİYARETÇİ OLARAK YER ALMAK İSTEYEN TÜM MESLEKTAŞLARIMIZIN BAŞVURULARINI BEKLİYORUZ.”
Plastik ve kauçuk sektörlerinin dünyadaki en önemli ve kapsamlı buluşma noktası olan K 2022 Fuarı, 19-26 Ekim 2022 tarihleri arasında Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenecek. Pandemi nedeniyle üç yıldır yapılamayan fuara, Türk firmaları yoğun ilgi gösterirken, Ege Plastik Sanayicileri Derneği de (EGEPLASDER) Egeli plastik sektörü temsilcilerinin uygun koşullarda fuara katılımlarını sağlamak üzere harekete geçti.
// KOSGEB DESTEK VERİYOR
EGEPLASDER, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası ve Manisa Kalıp ve Makina İmalatçıları Birliği ortak girişimi ile düzenlenecek fuar ziyaretleri, 23-26 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek.
EGEPLASDER Yönetim Kurulu Başkanı Şener Gençer, KOSGEB’in de teşvik kapsamına aldığı fuar için firma yöneticilerinin uygun koşullarda katılımlarını sağlamak istediklerini ifade etti. 2019 yılında gerçekleştirdikleri organizasyonun firmalar tarafından yoğun ilgi ile karşılandığını hatırlatan Gençer, bu yılki fuara dünyanın hemen her ülkesinden katılımcı ve ziyaretçi geleceğini vurguladı. Şener Gençer şu değerlendirmeyi yaptı:
// AVRUPA’DA 2’İNCİ, DÜNYADA 7’İNCİYİZ
“Türk plastik sektörü ölçeği bakımından Avrupa’nın 2’inci, dünyanın 7’inci büyük üreticisi. En önemli ihracat pazarımızı ise Almanya başta olmak Avrupa Birliği ülkeleri oluşturuyor. Bu fuarda hem potansiyel müşterilerimizle buluşuyor hem de sektörümüzde üretim teknolojilerinin geldiği aşamaları yakından görme ve tanıma imkânı buluyoruz. Ege’deki plastik sektörümüzün bu fuara uygun koşullarda ziyaretçi olarak katılmalarını sağlamak da bizim görevlerimiz arasında. Bu yönde talepleri olan firmalarımızın 15 Haziran 2022 tarihine kadar Derneğimiz sekretaryasının 0232.441 74 12 numaralı telefonuna ya da info@egeplasder.org e-posta adresimize başvurmalarını rica ediyoruz.”
Facebook
Twitter
LinkedIn

Basın Bültenleri

Twitter