Web Sayfası Tasarımı

Web Sayfası Tasarımı

Web Sayfası Tasarımı

Kurumların dış dünyaya açılan yüzü konumdaki web sayfalarını, teknik alt yapısı SEO uyumlu (Search Engine Optimization- Arama Motoru Optimizasyonu) olacak şekilde çözüm ortaklarımızla birlikte hazırlıyor, sayfanın güncelliğini korumak adına yönetim süreçlerinde destek sağlıyoruz.

İnternet reklamcılığının en prestijli pazarlama stratejisi olan SEO uyumlu web siteleri ile kurumlar; hizmet ve satışlarını daha fazla ilgili kitleye öncelikli olarak ulaştırabiliyorlar. Bu özellikli siteler, Google sıralama artışını da beraberinde getiriyor.

Ancak burada sıklıkla yapılan en önemli hata; “web sayfasının hazırlanırken SEO yumlu hazırlanmasının, SEO yönetimi yapılıyor yanılgısı” oluşturması. SEO yönetimi, hazırlanan web sayfası içeriğinin sürekli güncellenmesi ve özgün içeriklerle mümkün oluyor. Burada bizlerin SEO yönetimi konusundaki profesyonel danışmanlığı devreye girerek, web sayfanız haızrlandıktan 120 gün sonra ilk sonuçlar alınmaya başlıyor.  

Facebook
Twitter
LinkedIn

Tüm Hizmetlerimiz

Lider İletişimi

Günümüzde Kurum ve Kuruluşların ön yüzündeki liderin kamuoyunda yarattığı algı; verdiği mesajların etkisi ve güvenilirliği

Algı ve İtibar Yönetimi

Hangi sektörde faaliyet gösterdiğine bakılmaksızın, markaların toplumda yarattığı algı, kurumsal itibarlarının önkoşulu ve ayrılmaz parçasıdır.

Konu ve Gündem Yönetimi

Algı yönetimi ile eşanlı planlanan gündem yönetimi, gelecek perspektiflerini kurgulamak açısından büyük önem taşıyor. Birbiri

Twitter