Pazarlama İletişimi & Müşteri İlişkileri Yönetimi

Pazarlama-İletişimi-Müşteri-İlişkileri-Yönetimi-1024x576

Pazarlama İletişimi & Müşteri İlişkileri Yönetimi

Dünyanın en iyi ürününü üretip en iyi hizmetini veriyor olabilirsiniz. Bugün için yeterli sayıda müşteriniz de olabilir. Bu nedenle iletişim süreçlerinizi “Stratejik İletişim” başlığı altında, bütüncül bir bakış açısıyla yönetmeyi, işinizin iş süreçlerinizin değişmez bir unsuru olarak görmeyebilirsiniz.

Ancak unutmayın; üretim süreçleri ve müşteri potansiyeli sizler kadar iyi olmayan şirketler, iletişim süreçlerini doğru yönettikleri için sizden hep bir adım önde olacak!

Neden mi?

Teknoloji hızla ilerliyor ve hiçbir bilgi gizli kalmıyor. Bugün sadece sizin ürettiğiniz ürünü, yarın farklı bir teknolojiyle çok daha rekabetçi fiyat yapısıyla başkaları da üretmeye başlayacak. Ve eğer marka değerine ilişkin daha önceden başlattıkları çalışmalar varsa açık ara farkla öne geçecek. Çünkü artık “ürün” değil; “değer” alıcı buluyor.

Bu değerler zinciri ise;  bütüncül bir bakış açısıyla, doğru stratejilere dayanan sürdürülebilir uygulamalarla orta ve uzun vadede inşa edilebiliyor.Bu çalışmalara sizden önce başlayanları küçümsemeyin, onlar firma ve marka değerine yatırım yapıyor.

Dünyanın en iyi ürününü üretiyor olsanız bile “değer” yaratmak için daha fazlasına ihtiyacınız var.

İBA Stratejik İletişim Danışmanlığı olarak bu değeri birlikte yaratmak için; kişi ve kurumların paydaş haritasında yer alan kişi ve kurumlara yönelik, etkili müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) tasarlıyor ve uyguluyoruz. 

Bu kapsamda kişi ve kurumların ürün ve hizmetleriyle ilişkide olduğu ve olacağı kesimlere neler sunacağını, doğru içerik ve mesajlar üreterek paylaşıyoruz. Kurumların hedeflerine ulaşmasını sağlayacak doğrultuda, iletişimde olduğu tüm kesimlere yönelik ikna edici iletişim süreci yönetimi gerçekleştiriyoruz. 

Facebook
Twitter
LinkedIn

Tüm Hizmetlerimiz

Lider İletişimi

Günümüzde Kurum ve Kuruluşların ön yüzündeki liderin kamuoyunda yarattığı algı; verdiği mesajların etkisi ve güvenilirliği

Algı ve İtibar Yönetimi

Hangi sektörde faaliyet gösterdiğine bakılmaksızın, markaların toplumda yarattığı algı, kurumsal itibarlarının önkoşulu ve ayrılmaz parçasıdır.

Konu ve Gündem Yönetimi

Algı yönetimi ile eşanlı planlanan gündem yönetimi, gelecek perspektiflerini kurgulamak açısından büyük önem taşıyor. Birbiri

Twitter